Klanten aan het woord
Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:
- bijzonder praktisch zijn,
- en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
- erg leuk om mee te maken
- dat er veel M&M’s zijn
- en dat ze echt werken.
Tja, daar worden we blij van.
Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.
Zoveel eyeopeners
Ook ik kan Jan Willem van de Dreamfactory enorm aanbevelen. Zoveel eyeopeners, heb er dagelijks nog wat aan.
Rien Bosma
BosmaConsulting.nl
Online echt verbinding
Van harte dank voor het materiaal en voor de fijne trainers-training, Maarten! ik heb vandaag online lesgegeven en heb een aantal technieken gebruikt, zoals samen een strand getekend, de incheckronde gedaan aan de hand van de dieren foto’s en de deelnemers wandelen gestuurd. Het was heel fijn om te zien hoe het écht lukte om die verbinding te realiseren.
Linda Hoeben
TA Expertise Centrum
Als je Dreamfactory belt, komt het goed
Gaby de Nijs, opleidingsmanager bij het Ministerie van Defensie en klant van het eerste uur. Binnen het agentschap dat de ICT van Defensie verzorgt, wilde men meer klantgericht gaan werken. Luisteren naar de klant, adviseren wat echt nodig was, én de strijd met commerciële aanbieders aangaan. Wij mochten daarbij helpen. En het compliment van Gaby is inmiddels voor ons een soort lijfspreuk geworden. Als je Dreamfactory belt, weet je dat het goed komt.
Gaby de Nijs
Ministerie van Defensie
Weer zo'n salestraining, dat gaat vast niet werken...
Op de kop af een jaar geleden is Dreamfactory begonnen met een groot aantal van ons enthousiast te krijgen voor het voeren van salesgesprekken en met het aanreiken van allerlei praktische tools en technieken om klanten te verleiden met ons in zee te gaan. Mijn eerste reactie: “hmm, weer zo’n sales training, daar heb ik er al een hoop van gehad, gaat niet werken, is niet mijn ding, maar goed ik doe wel mee”. Deze ochtend heb ik van 2 verschillende organisaties in Maastricht de toezegging gekregen dat ze met ons in zee willen. Een manager kent ons al van haar vorige baan, de ander is de directeur van een bouwbedrijf die we hebben leren kennen toen we bij een corporatie werkten. Van netwerkgesprek naar koopgesprek dus. Ondanks dat ik de technieken nog lang niet allemaal beheers en ze ook nog eens regelmatig in de verkeerde volgorde toepas of soms zelfs vergeet (sorry Maarten), zie je dus dat het werkt. Mijn tip: gewoon doen, oefenen, op je bek gaan, en nog een keer doen.
Fred Verhoog
P5COM
2 jaar niet gesproken
Dankjewel nogmaals voor de training Mijke! Vond het erg leuk. En heb 2 oktober koffietje staan met iemand die ik al 2 jaar niet gesproken heb. Toch makkelijker dan je denkt 🙂 Vast tot de volgende keer!
Kit van Zanten
& Samhoud
commerciële waakvlam staat bij iedereen aan
Karin van Zalinge van Dreamfactory heeft ons geholpen door een combinatie van training, begeleiding en inrichting van het commercieel overleg. Het traject heeft gebracht wat we er van gehoopt hadden: het resultaat is dat de commerciële waakvlam bij iedereen aan staat, we spreken een gezamenlijke taal en er is meer leven in de brouwerij. Dankzij de consultants zitten we meer aan tafel en blijven we in contact met (oud-)opdrachtgevers.
Jan Bekkering, directeur
Het Energiebureau
Praktisch en bruikbaar
Ik moet zeggen dat er een aantal praktische en zeer bruikbare tips zijn uitgekomen. Het open zijn tegen je opdrachtgever en zaken in een vroeg stadium naar voren brengen hebben al het eerste meerwerk opgeleverd.
Tim Dielhoff, Adviseur
Oranjewoud
Nare bijsmaak is veranderd...
Beste Maarten, Ik wil je bij deze graag nogmaals bedanken voor de training gisteren. Ik behoorde tot de categorie die vinden dat netwerken en verkopen een nare bijsmaak hebben en zo’n netwerk-initiatief nemen “eng”. Je boek en met name ook de training gisteren hebben dat veranderd. Het is me duidelijk geworden dat je juist heel goed integriteit kunt bewaren en ten toon spreiden in die activiteiten en dat dit zelfs gewaardeerd wordt. Tegelijkertijd even het besef: stom dat ik me dat niet eerder realiseerde, want als anderen mij zo benaderen vind ik dat ook alleen maar prettig. Maar nu dus nog “even doen”! Ik ga je tips opvolgen voor inplannen van de reminder en maken van een maandelijkse afspraak met een collega om elkaar scherp te maken en houden op dat vlak. Nog met enige schroom maar ook verheuging ga ik ook het lijstje bellen om het ijzer te smeden nu het heet is met mensen voor wie de drempel al relatief laag is, om te ervaren hoe dat gaat. Last but not least: wat ik mooi vond om te zien en te horen, is dat je blijk geeft van “practice what you preach” en niet alleen maar een mooi verhaal afdraait. Ik moest bijvoorbeeld glimlachen omdat ik je nooit kon betrappen op gebruik van het woord “maar”, en altijd nadrukkelijk “en” zei, net als in je boek. Veel succes verder met je bedrijf en de activiteiten! Het lijkt me inspirerend om werk te doen waar je in deze mate je ei in kwijt kan. Met vriendelijke groet, Evert van den Berg
Evert van den Berg – project manager
Atos
Het kan dus wél online
Goh wat heb ik een hoop energie gekregen van onze online teamdag gisteren. Gelachen en ook echt de diepte in, nogmaals: chapeau! Super interactief en persoonlijk. Wij zijn er blij mee.
Biance Küchler – Manager van team Klant en Markt
Ipse de Bruggen
Combinatie van veiligheid en praktische tips
De combinatie van veiligheid en praktische tips brengt echt rendement in de praktijk.
Mw Stegeman
Stichting Duinhage
Aanrader
Ik vond de training koopsignalen fantastisch leuk en ontzettend nuttig en leerzaam. Jan Willem weet een goede en veilige sfeer te creëren waarin iedereen fouten durft te maken, zodat we meteen van onze fouten konden leren en het leereffect nog groter was. Daarnaast geeft hij deze training met veel passie, dynamiek en humor. Echt een aanrader als je wil leren hoe je op een niet opdringerige manier toch in wil gaan op mogelijke nieuwe kansen/koopsignalen
Anneke Rijsemus
KPN Consulting
Ik was zeer sceptisch
Ik was zeer sceptisch over netwerkgesprekken. Verkopen vind ik een vies woord. Verkopers vind ik van die lastige mensen die alleen maar voor eigen gewin dingen doen. Maar op deze manier met mensen spreken, netwerken en mooie dingen samen doen geeft energie en is voor mij wel een eye-opener. Eigenlijk weet je het wel. Het is alleen zo dat je het in de waan van de dag niet doet.
Edwin van Putten