Klanten aan het woord

Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:

  • bijzonder praktisch zijn,
  • en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
  • erg leuk om mee te maken
  • dat er veel M&M’s zijn
  • en dat ze echt werken.

Tja, daar worden we blij van.

Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.

Als je Dreamfactory belt, komt het goed

Gaby de Nijs, opleidingsmanager bij het Ministerie van Defensie en klant van het eerste uur. Binnen het agentschap dat de ICT van Defensie verzorgt, wilde men meer klantgericht gaan werken. Luisteren naar de klant, adviseren wat echt nodig was, én de strijd met commerciële aanbieders aangaan. Wij mochten daarbij helpen. En het compliment van Gaby is inmiddels voor ons een soort lijfspreuk geworden. Als je Dreamfactory belt, weet je dat het goed komt.
Gaby de Nijs

Ministerie van Defensie

Het kan dus wél online

Goh wat heb ik een hoop energie gekregen van onze online teamdag gisteren. Gelachen en ook echt de diepte in, nogmaals: chapeau! Super interactief en persoonlijk. Wij zijn er blij mee.
Biance Küchler – Manager van team Klant en Markt

Ipse de Bruggen

2 jaar niet gesproken

Dankjewel nogmaals voor de training Mijke! Vond het erg leuk. En heb 2 oktober koffietje staan met iemand die ik al 2 jaar niet gesproken heb. Toch makkelijker dan je denkt 🙂 Vast tot de volgende keer!
Kit van Zanten

& Samhoud

Meer resultaat in mijn gesprekken. Super waardevol!

Ha Mijke, ik wilde je heel graag bedanken voor de fijne, inspirerende en leerzame sessies. Het was een eyeopener om te merken hoe vast ik soms zit in bepaalde gesprekspatronen — en hoe jouw (simpele maar doeltreffende!) tips meteen zorgden voor meer resultaat in mijn gesprekken. Super waardevol! En los daarvan: jij bent gewoon een ontzettend leuk mens en een hele prettige trainer. Dankjewel voor je energie, je inzichten en je enthousiasme.
Marina Peters

Gemeente Pijnacker Nootdorp

De meest zinvolle en beklijvende training

Wij, als 7 koppig HPE-Team, zijn in een 18 maanden trainingstraject met Jan Willem van Dreamfactory ‘gedoken’, kopje onder gegaan? Echt niet, we kwamen telkens weer boven ???? Ik moet Jan Willem een compliment maken, in 34 jaar dienstverband moet ik absoluut stellen dat dit, -van de vele trainingen die ik in deze periode heb gevolgd-, de meest zinvolle en beklijvende (ja, zoek die maar eens op!) training is die ik heb gevolgd. De diverse sessies hebben er uiteindelijk voor gezorgd dat we met zijn zevenen anders zijn gaan denken over hoe wij onze klanten op een veel betere manier van dienst kunnen zijn. Ik heb geen van mijn collega’s kunnen ‘ betrappen’ op een negatieve instelling tav deze training, jammer dat ie (bijna ?…) af is !
Arjen Hager

HPE

Nare bijsmaak is veranderd...

Beste Maarten, Ik wil je bij deze graag nogmaals bedanken voor de training gisteren. Ik behoorde tot de categorie die vinden dat netwerken en verkopen een nare bijsmaak hebben en zo’n netwerk-initiatief nemen “eng”. Je boek en met name ook de training gisteren hebben dat veranderd. Het is me duidelijk geworden dat je juist heel goed integriteit kunt bewaren en ten toon spreiden in die activiteiten en dat dit zelfs gewaardeerd wordt. Tegelijkertijd even het besef: stom dat ik me dat niet eerder realiseerde, want als anderen mij zo benaderen vind ik dat ook alleen maar prettig. Maar nu dus nog “even doen”! Ik ga je tips opvolgen voor inplannen van de reminder en maken van een maandelijkse afspraak met een collega om elkaar scherp te maken en houden op dat vlak. Nog met enige schroom maar ook verheuging ga ik ook het lijstje bellen om het ijzer te smeden nu het heet is met mensen voor wie de drempel al relatief laag is, om te ervaren hoe dat gaat. Last but not least: wat ik mooi vond om te zien en te horen, is dat je blijk geeft van “practice what you preach” en niet alleen maar een mooi verhaal afdraait. Ik moest bijvoorbeeld glimlachen omdat ik je nooit kon betrappen op gebruik van het woord “maar”, en altijd nadrukkelijk “en” zei, net als in je boek. Veel succes verder met je bedrijf en de activiteiten! Het lijkt me inspirerend om werk te doen waar je in deze mate je ei in kwijt kan. Met vriendelijke groet, Evert van den Berg
Evert van den Berg – project manager

Atos

Leuk onderdeel van mijn werk...

Sinds het traject heb ik gemerkt dat acquisitie eigenlijk gewoon een leuk onderdeel is van mijn werk. Ik keek er vroeger nogal tegenop, maar door de begeleiding en lekker nuchtere trainingsaanpak van Karin, merk ik nu dat ik het eigenlijk wel gewoon en leuk vind. Dat had ik een half jaar geleden niet gedacht
Merian Koekkoek, consultant

Het Energiebureau

Meer waarde

De trainingen van Dreamfactory sluiten perfect aan bij onze ambitie om top‑tier professionals te ontwikkelen. Net als bij ons in het Conclusion ecosysteem zit hun kracht in executie en focus op ‘doen’: praktisch, leerzaam en direct toepasbaar. Mijn collega’s stappen met meer plezier en vertrouwen in de rol van trusted advisor en leveren meer waarde dan alleen het uitvoeren van hun opdracht
Marieke Avezaat

Conclusion Consulting

Begin met de Wondervraag – Het werkt echt!

Door eerst met de wondervraag te beginnen, wordt het daarna veel makkelijker om met je eigen oplossing te komen en achterhaal je beter de echte redenen van de klant in een koopgesprek. Het werkt echt!
Remco Rosmulder

Vreelandgroep

Van 5 leads naar 2 mooie opdrachten

Ik heb als gevolg van de training veel ingrediënten op sales gebied in mijn rugzak zitten die ik in de praktijk probeer in te zetten/ toe te passen. Afgelopen periode heb ik op deze manier maar liefst 5 leads “gescoord” die uitgemond zijn in 2 mooie opdrachten! Dank dat je vooral de aanwezige deelnemers de juiste aandacht hebt gegeven!
Emiel Hessing – Programmamanager Customer Excellence

Conclusion

Dank!

Dank voor de vele leermomenten en bagage waarmee ik al een tijdje (in toenemende mate) succes mee oogst!
Raymond van Gils

Quint Wellington Redwood

Het gaat heel goed

Dag Anique, het gaat heel goed, zelfs met het feedback geven. Het klinkt mogelijk wel raar uit de mond van iemand die bijna 52 is, maar…. Gewoon heel veel oefenen.
Hillary Rozenblad

SVB