Klanten aan het woord
Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:
- bijzonder praktisch zijn,
- en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
- erg leuk om mee te maken
- dat er veel M&M’s zijn
- en dat ze echt werken.
Tja, daar worden we blij van.
Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.
Online echt verbinding
Van harte dank voor het materiaal en voor de fijne trainers-training, Maarten! ik heb vandaag online lesgegeven en heb een aantal technieken gebruikt, zoals samen een strand getekend, de incheckronde gedaan aan de hand van de dieren foto’s en de deelnemers wandelen gestuurd. Het was heel fijn om te zien hoe het écht lukte om die verbinding te realiseren.
Linda Hoeben
TA Expertise Centrum
Open sfeer van fouten mogen maken
Het was een prettig traject waarbij een open sfeer ontstond om in de geborgenheid van de groep te proberen (en fouten te mogen maken) en samen te zoeken naar verbetering. Dit heb ik als waardevol ervaren en komt zeker door de goede begeleiding van Karin.
David (consultant/project manager)
Royal HaskoningDHV
Combinatie van veiligheid en praktische tips
De combinatie van veiligheid en praktische tips brengt echt rendement in de praktijk.
Mw Stegeman
Stichting Duinhage
Al veel trainers gehad, maar...
Anique, heel veel dank voor alles. Ik heb in mijn carrière al heel wat trainers en begeleiders langs zien komen maar moet jou oprecht een compliment maken voor de manier waarop je de dag hebt georganiseerd en uitgevoerd. Ik vind je een geweldige professional en natuurlijk een geweldig mens. Echt iedereen krijgt positieve energie van jou.
Chris Bergholz
Nuffic
Meer plezier in commercieel werken
De workshop heeft weer nieuwe inspiratie gegeven. Ik zie dat de medewerkers het leergierig oppakken en er ook aardigheid in hebben. Dankzij de handvatten die je geeft, kunnen we beter in onze eigen kracht staan, hebben we plezier in commercieler werken en merken we ook dat het deuren opent.
Eldrid Bringmann
LUMC Boerhaave Nascholing
De meest zinvolle en beklijvende training
Wij, als 7 koppig HPE-Team, zijn in een 18 maanden trainingstraject met Jan Willem van Dreamfactory ‘gedoken’, kopje onder gegaan? Echt niet, we kwamen telkens weer boven ???? Ik moet Jan Willem een compliment maken, in 34 jaar dienstverband moet ik absoluut stellen dat dit, -van de vele trainingen die ik in deze periode heb gevolgd-, de meest zinvolle en beklijvende (ja, zoek die maar eens op!) training is die ik heb gevolgd. De diverse sessies hebben er uiteindelijk voor gezorgd dat we met zijn zevenen anders zijn gaan denken over hoe wij onze klanten op een veel betere manier van dienst kunnen zijn. Ik heb geen van mijn collega’s kunnen ‘ betrappen’ op een negatieve instelling tav deze training, jammer dat ie (bijna ?…) af is !
Arjen Hager
HPE
Nare bijsmaak is veranderd...
Beste Maarten, Ik wil je bij deze graag nogmaals bedanken voor de training gisteren. Ik behoorde tot de categorie die vinden dat netwerken en verkopen een nare bijsmaak hebben en zo’n netwerk-initiatief nemen “eng”. Je boek en met name ook de training gisteren hebben dat veranderd. Het is me duidelijk geworden dat je juist heel goed integriteit kunt bewaren en ten toon spreiden in die activiteiten en dat dit zelfs gewaardeerd wordt. Tegelijkertijd even het besef: stom dat ik me dat niet eerder realiseerde, want als anderen mij zo benaderen vind ik dat ook alleen maar prettig. Maar nu dus nog “even doen”! Ik ga je tips opvolgen voor inplannen van de reminder en maken van een maandelijkse afspraak met een collega om elkaar scherp te maken en houden op dat vlak. Nog met enige schroom maar ook verheuging ga ik ook het lijstje bellen om het ijzer te smeden nu het heet is met mensen voor wie de drempel al relatief laag is, om te ervaren hoe dat gaat. Last but not least: wat ik mooi vond om te zien en te horen, is dat je blijk geeft van “practice what you preach” en niet alleen maar een mooi verhaal afdraait. Ik moest bijvoorbeeld glimlachen omdat ik je nooit kon betrappen op gebruik van het woord “maar”, en altijd nadrukkelijk “en” zei, net als in je boek. Veel succes verder met je bedrijf en de activiteiten! Het lijkt me inspirerend om werk te doen waar je in deze mate je ei in kwijt kan. Met vriendelijke groet, Evert van den Berg
Evert van den Berg – project manager
Atos
van 20 naar ruim 100 opportunities
Hi Harriet, Hoe is het? De vorige training hebben we elke consultant meegenomen om meer sales bewust te worden. Het resultaat was goed. De groep had in de eerste 5 maanden (voor de training) zo’n 20 opportunities gemaakt. Na de training had de groep twee maanden later ruim 100 opportunties aangemaakt. Groet van Chiel van Til
Chiel van Til
Plat4mation
Lekker praktisch
Lekker praktisch, en zeer toepasbaar resultaat.
Shira Bijlsma, HR consultant
Gemeente Hilversum
Zoveel eyeopeners
Ook ik kan Jan Willem van de Dreamfactory enorm aanbevelen. Zoveel eyeopeners, heb er dagelijks nog wat aan.
Rien Bosma
BosmaConsulting.nl
Petje af voor mensen online betrekken
Ha JW, ik wil je nog even laten weten dat ik zeer onder de indruk ben hoe je onze groep online begeleidt. Ik maakte me echt zorgen of de training in de online versie wel effectief en leuk zou zijn. Maar het gaat heel goed!. Hoe jij met Zoom omgaat en iedereen online betrekt en laat oefenen vind ik werkelijk boven verwachting goed, petje af!
Rick van Lent, Business Manager
Andarr - onderdeel van House of Talents
Meer waarde
De trainingen van Dreamfactory sluiten perfect aan bij onze ambitie om top‑tier professionals te ontwikkelen. Net als bij ons in het Conclusion ecosysteem zit hun kracht in executie en focus op ‘doen’: praktisch, leerzaam en direct toepasbaar. Mijn collega’s stappen met meer plezier en vertrouwen in de rol van trusted advisor en leveren meer waarde dan alleen het uitvoeren van hun opdracht
Marieke Avezaat