Klanten aan het woord
Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:
- bijzonder praktisch zijn,
- en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
- erg leuk om mee te maken
- dat er veel M&M’s zijn
- en dat ze echt werken.
Tja, daar worden we blij van.
Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.
Commercie, ik ben het zelfs leuk gaan vinden!
Knap gedaan, deze training heeft mijn reserveringen tegen commerciële trajecten weggenomen. Ik ben het zelfs leuk gaan vinden!
Willem Kieviet
Van Aetsveld
Meer plezier in commercieel werken
De workshop heeft weer nieuwe inspiratie gegeven. Ik zie dat de medewerkers het leergierig oppakken en er ook aardigheid in hebben. Dankzij de handvatten die je geeft, kunnen we beter in onze eigen kracht staan, hebben we plezier in commercieler werken en merken we ook dat het deuren opent.
Eldrid Bringmann
LUMC Boerhaave Nascholing
Lekker concreet
Dreamfactory is lekker concreet, zorgt dat er echt iets gebeurt. Ze maken bezieling tastbaar.
Manager UWV
UWV
Het gaat heel goed
Dag Anique, het gaat heel goed, zelfs met het feedback geven. Het klinkt mogelijk wel raar uit de mond van iemand die bijna 52 is, maar…. Gewoon heel veel oefenen.
Hillary Rozenblad
SVB
Meer resultaat in mijn gesprekken. Super waardevol!
Ha Mijke, ik wilde je heel graag bedanken voor de fijne, inspirerende en leerzame sessies. Het was een eyeopener om te merken hoe vast ik soms zit in bepaalde gesprekspatronen — en hoe jouw (simpele maar doeltreffende!) tips meteen zorgden voor meer resultaat in mijn gesprekken. Super waardevol! En los daarvan: jij bent gewoon een ontzettend leuk mens en een hele prettige trainer. Dankjewel voor je energie, je inzichten en je enthousiasme.
Marina Peters
Gemeente Pijnacker Nootdorp
Het kan dus wél online
Goh wat heb ik een hoop energie gekregen van onze online teamdag gisteren. Gelachen en ook echt de diepte in, nogmaals: chapeau! Super interactief en persoonlijk. Wij zijn er blij mee.
Biance Küchler – Manager van team Klant en Markt
Ipse de Bruggen
Weer zo'n salestraining, dat gaat vast niet werken...
Op de kop af een jaar geleden is Dreamfactory begonnen met een groot aantal van ons enthousiast te krijgen voor het voeren van salesgesprekken en met het aanreiken van allerlei praktische tools en technieken om klanten te verleiden met ons in zee te gaan. Mijn eerste reactie: “hmm, weer zo’n sales training, daar heb ik er al een hoop van gehad, gaat niet werken, is niet mijn ding, maar goed ik doe wel mee”. Deze ochtend heb ik van 2 verschillende organisaties in Maastricht de toezegging gekregen dat ze met ons in zee willen. Een manager kent ons al van haar vorige baan, de ander is de directeur van een bouwbedrijf die we hebben leren kennen toen we bij een corporatie werkten. Van netwerkgesprek naar koopgesprek dus. Ondanks dat ik de technieken nog lang niet allemaal beheers en ze ook nog eens regelmatig in de verkeerde volgorde toepas of soms zelfs vergeet (sorry Maarten), zie je dus dat het werkt. Mijn tip: gewoon doen, oefenen, op je bek gaan, en nog een keer doen.
Fred Verhoog
P5COM
Dank!
Dank voor de vele leermomenten en bagage waarmee ik al een tijdje (in toenemende mate) succes mee oogst!
Raymond van Gils
Quint Wellington Redwood
van 20 naar ruim 100 opportunities
Hi Harriet, Hoe is het? De vorige training hebben we elke consultant meegenomen om meer sales bewust te worden. Het resultaat was goed. De groep had in de eerste 5 maanden (voor de training) zo’n 20 opportunities gemaakt. Na de training had de groep twee maanden later ruim 100 opportunties aangemaakt. Groet van Chiel van Til
Chiel van Til
Plat4mation
Mooie opdracht
Beste Jan Willem, Hoe gaat het met de verkoop van je nieuwste boek? Ik wilde even een leuk feitje met je delen. De “belronde” van de adva trainingen heeft (na een aantal maanden) voor een mooi resultaat gezorgd… Naar aanleiding van een van mijn telefoontjes met een van mijn oud opdrachtgevers hebben we binnen mijn afdeling een mooie opdracht gescored (150k!!)
Jan-Paul Ouwerkerk
KPN Consulting
Als je Dreamfactory belt, komt het goed
Gaby de Nijs, opleidingsmanager bij het Ministerie van Defensie en klant van het eerste uur. Binnen het agentschap dat de ICT van Defensie verzorgt, wilde men meer klantgericht gaan werken. Luisteren naar de klant, adviseren wat echt nodig was, én de strijd met commerciële aanbieders aangaan. Wij mochten daarbij helpen. En het compliment van Gaby is inmiddels voor ons een soort lijfspreuk geworden. Als je Dreamfactory belt, weet je dat het goed komt.
Gaby de Nijs
Ministerie van Defensie
Zoveel eyeopeners
Ook ik kan Jan Willem van de Dreamfactory enorm aanbevelen. Zoveel eyeopeners, heb er dagelijks nog wat aan.
Rien Bosma