Klanten aan het woord

Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:

  • bijzonder praktisch zijn,
  • en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
  • erg leuk om mee te maken
  • dat er veel M&M’s zijn
  • en dat ze echt werken.

Tja, daar worden we blij van.

Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.

Het kan dus wél online

Goh wat heb ik een hoop energie gekregen van onze online teamdag gisteren. Gelachen en ook echt de diepte in, nogmaals: chapeau! Super interactief en persoonlijk. Wij zijn er blij mee.
Biance Küchler – Manager van team Klant en Markt

Ipse de Bruggen

Lekker concreet

Dreamfactory is lekker concreet, zorgt dat er echt iets gebeurt. Ze maken bezieling tastbaar.
Manager UWV

UWV

Dank!

Dank voor de vele leermomenten en bagage waarmee ik al een tijdje (in toenemende mate) succes mee oogst!
Raymond van Gils

Quint Wellington Redwood

Praktisch en bruikbaar

Ik moet zeggen dat er een aantal praktische en zeer bruikbare tips zijn uitgekomen. Het open zijn tegen je opdrachtgever en zaken in een vroeg stadium naar voren brengen hebben al het eerste meerwerk opgeleverd.
Tim Dielhoff, Adviseur

Oranjewoud

Zichtbaar resultaat in de praktijk

Toch leuk om even te vermelden, mijn gesprek over het integreren van een gebruikersanalysetool heeft ertoe geleid dat we nu aan tafel zitten om een bredere website-strategie aan te bieden. Deze strategieontwikkeling is inmiddels losgetrokken van de offerte over de integratie van de gebruikersanalysetool, waardoor we dus eigenlijk een volledig nieuw traject/idee aanbieden. Dit gaat vooralsnog volgens het boekje; samen bekijken wat de klant wil (en wat nog meer?) alvorens ik simpelweg heb gevraagd ‘welk budget heb je in gedachten?’ (In eerste instantie voelde dit vreemd, maar hier kwam gewoon een inhoudelijke reactie op, interessant om te merken).  Leuk om te merken dat de theorie en tips die we op de maandagavonden bespreken, in de praktijk tot zichtbaar resultaat leiden.  We zien elkaar volgende week weer bij de volgende les op de maandagmiddag/avond. Tot dan!  Tip Mijnssen Business Consultant Yellowtail
Tip Mijnssen – Business Consultant

Conclusion Yellowtail

Meer plezier in commercieel werken

De workshop heeft weer nieuwe inspiratie gegeven. Ik zie dat de medewerkers het leergierig oppakken en er ook aardigheid in hebben. Dankzij de handvatten die je geeft, kunnen we beter in onze eigen kracht staan, hebben we plezier in commercieler werken en merken we ook dat het deuren opent.
Eldrid Bringmann

LUMC Boerhaave Nascholing

Van 5 leads naar 2 mooie opdrachten

Ik heb als gevolg van de training veel ingrediënten op sales gebied in mijn rugzak zitten die ik in de praktijk probeer in te zetten/ toe te passen. Afgelopen periode heb ik op deze manier maar liefst 5 leads “gescoord” die uitgemond zijn in 2 mooie opdrachten! Dank dat je vooral de aanwezige deelnemers de juiste aandacht hebt gegeven!
Emiel Hessing – Programmamanager Customer Excellence

Conclusion

Meer waarde

De trainingen van Dreamfactory sluiten perfect aan bij onze ambitie om top‑tier professionals te ontwikkelen. Net als bij ons in het Conclusion ecosysteem zit hun kracht in executie en focus op ‘doen’: praktisch, leerzaam en direct toepasbaar. Mijn collega’s stappen met meer plezier en vertrouwen in de rol van trusted advisor en leveren meer waarde dan alleen het uitvoeren van hun opdracht
Marieke Avezaat

Conclusion Consulting

Begin met de Wondervraag – Het werkt echt!

Door eerst met de wondervraag te beginnen, wordt het daarna veel makkelijker om met je eigen oplossing te komen en achterhaal je beter de echte redenen van de klant in een koopgesprek. Het werkt echt!
Remco Rosmulder

Vreelandgroep

Als je Dreamfactory belt, komt het goed.

Als je Dreamfactory belt, komt het goed.
Gaby de Nijs, hoofd opleidingen DTO (onderdeel Ministerie van Defensie)

Ministerie van Defensie

commerciële waakvlam staat bij iedereen aan

Karin van Zalinge van Dreamfactory heeft ons geholpen door een combinatie van training, begeleiding en inrichting van het commercieel overleg. Het traject heeft gebracht wat we er van gehoopt hadden: het resultaat is dat de commerciële waakvlam bij iedereen aan staat, we spreken een gezamenlijke taal en er is meer leven in de brouwerij. Dankzij de consultants zitten we meer aan tafel en blijven we in contact met (oud-)opdrachtgevers.
Jan Bekkering, directeur

Het Energiebureau

Al veel trainers gehad, maar...

Anique, heel veel dank voor alles. Ik heb in mijn carrière al heel wat trainers en begeleiders langs zien komen maar moet jou oprecht een compliment maken voor de manier waarop je de dag hebt georganiseerd en uitgevoerd. Ik vind je een geweldige professional en natuurlijk een geweldig mens. Echt iedereen krijgt positieve energie van jou.
Chris Bergholz

Nuffic