Klanten aan het woord
Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:
- bijzonder praktisch zijn,
- en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
- erg leuk om mee te maken
- dat er veel M&M’s zijn
- en dat ze echt werken.
Tja, daar worden we blij van.
Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.
Begin met de Wondervraag – Het werkt echt!
Door eerst met de wondervraag te beginnen, wordt het daarna veel makkelijker om met je eigen oplossing te komen en achterhaal je beter de echte redenen van de klant in een koopgesprek. Het werkt echt!
Remco Rosmulder
Vreelandgroep
De meest zinvolle en beklijvende training
Wij, als 7 koppig HPE-Team, zijn in een 18 maanden trainingstraject met Jan Willem van Dreamfactory ‘gedoken’, kopje onder gegaan? Echt niet, we kwamen telkens weer boven ???? Ik moet Jan Willem een compliment maken, in 34 jaar dienstverband moet ik absoluut stellen dat dit, -van de vele trainingen die ik in deze periode heb gevolgd-, de meest zinvolle en beklijvende (ja, zoek die maar eens op!) training is die ik heb gevolgd. De diverse sessies hebben er uiteindelijk voor gezorgd dat we met zijn zevenen anders zijn gaan denken over hoe wij onze klanten op een veel betere manier van dienst kunnen zijn. Ik heb geen van mijn collega’s kunnen ‘ betrappen’ op een negatieve instelling tav deze training, jammer dat ie (bijna ?…) af is !
Arjen Hager
HPE
twee mooie klussen
Hoi Jan Willem, Via deze weg wil ik je heel erg bedanken voor de inspirerende sessies en nuttige technieken die je mij hebt aangeleerd. Naast dat ik er zelf veel aan heb gehad heeft het voor RHDHV ook twee mooie klussen opgeleverd. Vriendelijke groet, Bart-Jan Vreman, Royal HaskoningDHV
Bart-Jan Vreman
Royal HaskoningDHV
Open sfeer van fouten mogen maken
Het was een prettig traject waarbij een open sfeer ontstond om in de geborgenheid van de groep te proberen (en fouten te mogen maken) en samen te zoeken naar verbetering. Dit heb ik als waardevol ervaren en komt zeker door de goede begeleiding van Karin.
David (consultant/project manager)
Royal HaskoningDHV
Online is leuk
Hi Anique, Erg leuke online-training! Leuke opdrachten, heeft ons zeker aan het denken gezet. Ook de breakouts (en de korte wandeling al helemaal) gingen goed. Ik zie uit naar de volgende training, bedankt! Groeten, Jara
Jara Kloos
Synechron
Pegels meer dan waard
De training heeft veel effect en de resultaten zijn duidelijk zichtbaar. “Pegels meer dan waard”.
SMT software
Als je Dreamfactory belt, komt het goed.
Als je Dreamfactory belt, komt het goed.
Gaby de Nijs, hoofd opleidingen DTO (onderdeel Ministerie van Defensie)
Ministerie van Defensie
Praktisch en bruikbaar
Ik moet zeggen dat er een aantal praktische en zeer bruikbare tips zijn uitgekomen. Het open zijn tegen je opdrachtgever en zaken in een vroeg stadium naar voren brengen hebben al het eerste meerwerk opgeleverd.
Tim Dielhoff, Adviseur
Oranjewoud
Ik had mijn bedenkingen
Hallo Anique, Ik wil toch even graag via deze terugkomen op de twee trainingen die ik bij je heb mogen volgen. De eerste was “Omgaan met lastige opdrachtgevers” en de tweede was “Profileren van jezelf en je team”. Ik had mijn bedenkingen. We moesten ons voor twee trainingen opgeven. Ik heb er zeker geen spijt van gehad. Ik kan met veel genoegen terugzien op beide trainingen. Ik heb er zeker wat aan gehad. Zowel voor mijn werk binnen de SVB als binnen mijn eigen bedrijf. Bij de eerste training kan ik mij goed herinneren hoe je, bij de eerste dag, het programma los liet en inging op wat er in de groep leefde. De tweede dag heb ik ook als zeer positief ervaren. Was een gevoel van een veilige omgeving. Dat heeft met jou te maken, maar ook met de samenstelling van de collega’s van die morgen. De tweede training heb ik zeer goed en prettig ervaren. Dit had zeker te maken met de kleine samenstelling. Goede oefeningen, goede feedback en zoals gisteren een zeer goed discussie. Ik wilde je deze feedback zeker niet onthouden. Met vriendelijke groet en tot ziens. Willem Wallet
Willem Wallet
SVB
Gesprek deze week
Hi Team dreamfactory! Wat een mooi nieuws dat het nieuwe boek er is! Ik zou het heel graag willen lezen, en wel hierom: deze week heb ik nog een salesgesprek gevoerd met het U-model (zoals geleerd het Jump programma van Kirkman) toegepast en met succes. Ik heb in 2 telefoongesprekken en totaal 20 minuten praten een oplossing op een A4 gekregen én akkoord. Dat kon niet zonder jullie, maar daar zit nog veel meer omheen en met een nieuwe versie van dat boek zou ik graag nóg effectiever willen zijn in mijn werk. Anyway, alsnog de complimenten voor de skills die ik door jullie nu al heb, en wie weet dat er nog meer volgen met het nieuwe boek!
Pim Menkveld
Kyden
commerciële waakvlam staat bij iedereen aan
Karin van Zalinge van Dreamfactory heeft ons geholpen door een combinatie van training, begeleiding en inrichting van het commercieel overleg. Het traject heeft gebracht wat we er van gehoopt hadden: het resultaat is dat de commerciële waakvlam bij iedereen aan staat, we spreken een gezamenlijke taal en er is meer leven in de brouwerij. Dankzij de consultants zitten we meer aan tafel en blijven we in contact met (oud-)opdrachtgevers.
Jan Bekkering, directeur
Het Energiebureau
Zoveel eyeopeners
Ook ik kan Jan Willem van de Dreamfactory enorm aanbevelen. Zoveel eyeopeners, heb er dagelijks nog wat aan.
Rien Bosma