Klanten aan het woord

Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:

  • bijzonder praktisch zijn,
  • en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
  • erg leuk om mee te maken
  • dat er veel M&M’s zijn
  • en dat ze echt werken.

Tja, daar worden we blij van.

Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.

Het is gewoon een onderdeel van mijn werk geworden

Je hebt me een veel zwaardere brug aangereikt tussen inhoud en sales, ipv het kleine loopbruggetje dat ik had. Ik heb commercie meer aan boord getrokken; en toen vervolgens het woord commercie weg gedaan; het is gewoon onderdeel van mijn werk geworden.

Quint Wellington Redwood

Weer zo'n salestraining, dat gaat vast niet werken...

Op de kop af een jaar geleden is Dreamfactory begonnen met een groot aantal van ons enthousiast te krijgen voor het voeren van salesgesprekken en met het aanreiken van allerlei praktische tools en technieken om klanten te verleiden met ons in zee te gaan. Mijn eerste reactie: “hmm, weer zo’n sales training, daar heb ik er al een hoop van gehad, gaat niet werken, is niet mijn ding, maar goed ik doe wel mee”. Deze ochtend heb ik van 2 verschillende organisaties in Maastricht de toezegging gekregen dat ze met ons in zee willen. Een manager kent ons al van haar vorige baan, de ander is de directeur van een bouwbedrijf die we hebben leren kennen toen we bij een corporatie werkten. Van netwerkgesprek naar koopgesprek dus. Ondanks dat ik de technieken nog lang niet allemaal beheers en ze ook nog eens regelmatig in de verkeerde volgorde toepas of soms zelfs vergeet (sorry Maarten), zie je dus dat het werkt. Mijn tip: gewoon doen, oefenen, op je bek gaan, en nog een keer doen.
Fred Verhoog

P5COM

2 jaar niet gesproken

Dankjewel nogmaals voor de training Mijke! Vond het erg leuk. En heb 2 oktober koffietje staan met iemand die ik al 2 jaar niet gesproken heb. Toch makkelijker dan je denkt 🙂 Vast tot de volgende keer!
Kit van Zanten

& Samhoud

Dagelijkse kost

Ik denk dagelijks terug aan de sessies, voornamelijk de basisbeginselen die je mij hebt meegegeven! – Nee=okay – Vertrouwen is de basis – Goed voor mij-goed voor de klant – Kwaliteit is geen issue – Nu zaaien……. – Geven-ontvangen-bedanken Steeds weer komen ze terug!
B. van Dijck

Basis-Infra

Commerciële mindset in mijn team

Hoi Maarten, ik wil je graag bedanken voor de trainingen en de spiegel die je me hebt voorgehouden in de sessies. Ik ben er nog niet helemaal, maar de mindset is goed en de acties zijn aangescherpt en ingepland. Ook merk ik dat mijn team, door jouw tips die mij helpen dit beter te managen, zich bewuster is van de commerciele mindset die nodig is in hun rol als adviseur. Ik ga er mee door en verwacht hier nog verbetering in de komende tijd. Ik hoop jou bij een volgende training tegen te komen en nog meer te leren! Hartelijke groet, Annerieke
Annerieke van der Linde – Clappers – Consultant Contracteren en Aanbesteden

Movares

Nare bijsmaak is veranderd...

Beste Maarten, Ik wil je bij deze graag nogmaals bedanken voor de training gisteren. Ik behoorde tot de categorie die vinden dat netwerken en verkopen een nare bijsmaak hebben en zo’n netwerk-initiatief nemen “eng”. Je boek en met name ook de training gisteren hebben dat veranderd. Het is me duidelijk geworden dat je juist heel goed integriteit kunt bewaren en ten toon spreiden in die activiteiten en dat dit zelfs gewaardeerd wordt. Tegelijkertijd even het besef: stom dat ik me dat niet eerder realiseerde, want als anderen mij zo benaderen vind ik dat ook alleen maar prettig. Maar nu dus nog “even doen”! Ik ga je tips opvolgen voor inplannen van de reminder en maken van een maandelijkse afspraak met een collega om elkaar scherp te maken en houden op dat vlak. Nog met enige schroom maar ook verheuging ga ik ook het lijstje bellen om het ijzer te smeden nu het heet is met mensen voor wie de drempel al relatief laag is, om te ervaren hoe dat gaat. Last but not least: wat ik mooi vond om te zien en te horen, is dat je blijk geeft van “practice what you preach” en niet alleen maar een mooi verhaal afdraait. Ik moest bijvoorbeeld glimlachen omdat ik je nooit kon betrappen op gebruik van het woord “maar”, en altijd nadrukkelijk “en” zei, net als in je boek. Veel succes verder met je bedrijf en de activiteiten! Het lijkt me inspirerend om werk te doen waar je in deze mate je ei in kwijt kan. Met vriendelijke groet, Evert van den Berg
Evert van den Berg – project manager

Atos

Dank!

Dank voor de vele leermomenten en bagage waarmee ik al een tijdje (in toenemende mate) succes mee oogst!
Raymond van Gils

Quint Wellington Redwood

Online echt verbinding

Van harte dank voor het materiaal en voor de fijne trainers-training, Maarten! ik heb vandaag online lesgegeven en heb een aantal technieken gebruikt, zoals samen een strand getekend, de incheckronde gedaan aan de hand van de dieren foto’s en de deelnemers wandelen gestuurd. Het was heel fijn om te zien hoe het écht lukte om die verbinding te realiseren.
Linda Hoeben

TA Expertise Centrum

Als je Dreamfactory belt, komt het goed

Gaby de Nijs, opleidingsmanager bij het Ministerie van Defensie en klant van het eerste uur. Binnen het agentschap dat de ICT van Defensie verzorgt, wilde men meer klantgericht gaan werken. Luisteren naar de klant, adviseren wat echt nodig was, én de strijd met commerciële aanbieders aangaan. Wij mochten daarbij helpen. En het compliment van Gaby is inmiddels voor ons een soort lijfspreuk geworden. Als je Dreamfactory belt, weet je dat het goed komt.
Gaby de Nijs

Ministerie van Defensie

Als je Dreamfactory belt, komt het goed.

Als je Dreamfactory belt, komt het goed.
Gaby de Nijs, hoofd opleidingen DTO (onderdeel Ministerie van Defensie)

Ministerie van Defensie

geïnspireerd en heb veel geleerd

Hi Mijke, Hartelijk dank voor de e-mail, maar vooral voor alle hulp en kennis die je via deze cursus hebt ons gegeven. Het was geweldig je te ontmoeten… ik voelde me echt geïnspireerd en heb veel geleerd. We zullen samen met Stefanie doorgaan met de inspanningen en acties ondernemen. Ik wens je een fijne zomer en tot ziens Groetjes, Savina Taouki
Savina Taouki

Deerns

Praktisch en bruikbaar

Ik moet zeggen dat er een aantal praktische en zeer bruikbare tips zijn uitgekomen. Het open zijn tegen je opdrachtgever en zaken in een vroeg stadium naar voren brengen hebben al het eerste meerwerk opgeleverd.
Tim Dielhoff, Adviseur

Oranjewoud