Klanten aan het woord
Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:
- bijzonder praktisch zijn,
- en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
- erg leuk om mee te maken
- dat er veel M&M’s zijn
- en dat ze echt werken.
Tja, daar worden we blij van.
Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.
Trusted Advisor
De Trusted AdvisorA training is voor mij een voorbeeld van hoe je training met praktijkervaring verbindt en daarmee resultaat bereikt
Stijn de Keijzer
Capgemini
Al veel trainers gehad, maar...
Anique, heel veel dank voor alles. Ik heb in mijn carrière al heel wat trainers en begeleiders langs zien komen maar moet jou oprecht een compliment maken voor de manier waarop je de dag hebt georganiseerd en uitgevoerd. Ik vind je een geweldige professional en natuurlijk een geweldig mens. Echt iedereen krijgt positieve energie van jou.
Chris Bergholz
Nuffic
Ik had mijn bedenkingen
Hallo Anique, Ik wil toch even graag via deze terugkomen op de twee trainingen die ik bij je heb mogen volgen. De eerste was “Omgaan met lastige opdrachtgevers” en de tweede was “Profileren van jezelf en je team”. Ik had mijn bedenkingen. We moesten ons voor twee trainingen opgeven. Ik heb er zeker geen spijt van gehad. Ik kan met veel genoegen terugzien op beide trainingen. Ik heb er zeker wat aan gehad. Zowel voor mijn werk binnen de SVB als binnen mijn eigen bedrijf. Bij de eerste training kan ik mij goed herinneren hoe je, bij de eerste dag, het programma los liet en inging op wat er in de groep leefde. De tweede dag heb ik ook als zeer positief ervaren. Was een gevoel van een veilige omgeving. Dat heeft met jou te maken, maar ook met de samenstelling van de collega’s van die morgen. De tweede training heb ik zeer goed en prettig ervaren. Dit had zeker te maken met de kleine samenstelling. Goede oefeningen, goede feedback en zoals gisteren een zeer goed discussie. Ik wilde je deze feedback zeker niet onthouden. Met vriendelijke groet en tot ziens. Willem Wallet
Willem Wallet
SVB
Gesprek deze week
Hi Team dreamfactory! Wat een mooi nieuws dat het nieuwe boek er is! Ik zou het heel graag willen lezen, en wel hierom: deze week heb ik nog een salesgesprek gevoerd met het U-model (zoals geleerd het Jump programma van Kirkman) toegepast en met succes. Ik heb in 2 telefoongesprekken en totaal 20 minuten praten een oplossing op een A4 gekregen én akkoord. Dat kon niet zonder jullie, maar daar zit nog veel meer omheen en met een nieuwe versie van dat boek zou ik graag nóg effectiever willen zijn in mijn werk. Anyway, alsnog de complimenten voor de skills die ik door jullie nu al heb, en wie weet dat er nog meer volgen met het nieuwe boek!
Pim Menkveld
Kyden
Aanrader
Ik vond de training koopsignalen fantastisch leuk en ontzettend nuttig en leerzaam. Jan Willem weet een goede en veilige sfeer te creëren waarin iedereen fouten durft te maken, zodat we meteen van onze fouten konden leren en het leereffect nog groter was. Daarnaast geeft hij deze training met veel passie, dynamiek en humor. Echt een aanrader als je wil leren hoe je op een niet opdringerige manier toch in wil gaan op mogelijke nieuwe kansen/koopsignalen
Anneke Rijsemus
KPN Consulting
We gaan geen beer meer uit de weg
Samen met Anique hebben we de ‘croco’ training doorlopen, een traject waardoor work21ers heel anders naar commercie zijn gaan kijken, ervaringen worden gedeeld, successen gevierd en het heel leuk blijkt te zijn hierin samen te ontwikkelen en groeien en onze klanten nog beter kunnen helpen.
Gonny Vink
work21
Praktisch en bruikbaar
Ik moet zeggen dat er een aantal praktische en zeer bruikbare tips zijn uitgekomen. Het open zijn tegen je opdrachtgever en zaken in een vroeg stadium naar voren brengen hebben al het eerste meerwerk opgeleverd.
Tim Dielhoff, Adviseur
Oranjewoud
Van 5 leads naar 2 mooie opdrachten
Ik heb als gevolg van de training veel ingrediënten op sales gebied in mijn rugzak zitten die ik in de praktijk probeer in te zetten/ toe te passen. Afgelopen periode heb ik op deze manier maar liefst 5 leads “gescoord” die uitgemond zijn in 2 mooie opdrachten! Dank dat je vooral de aanwezige deelnemers de juiste aandacht hebt gegeven!
Emiel Hessing – Programmamanager Customer Excellence
Conclusion
geïnspireerd en heb veel geleerd
Hi Mijke, Hartelijk dank voor de e-mail, maar vooral voor alle hulp en kennis die je via deze cursus hebt ons gegeven. Het was geweldig je te ontmoeten… ik voelde me echt geïnspireerd en heb veel geleerd. We zullen samen met Stefanie doorgaan met de inspanningen en acties ondernemen. Ik wens je een fijne zomer en tot ziens Groetjes, Savina Taouki
Savina Taouki
Deerns
Lekker praktisch
Lekker praktisch, en zeer toepasbaar resultaat.
Shira Bijlsma, HR consultant
Gemeente Hilversum
Het gaat heel goed
Dag Anique, het gaat heel goed, zelfs met het feedback geven. Het klinkt mogelijk wel raar uit de mond van iemand die bijna 52 is, maar…. Gewoon heel veel oefenen.
Hillary Rozenblad
SVB
Het kan dus wél online
Goh wat heb ik een hoop energie gekregen van onze online teamdag gisteren. Gelachen en ook echt de diepte in, nogmaals: chapeau! Super interactief en persoonlijk. Wij zijn er blij mee.
Biance Küchler – Manager van team Klant en Markt