Klanten aan het woord

Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:

  • bijzonder praktisch zijn,
  • en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
  • erg leuk om mee te maken
  • dat er veel M&M’s zijn
  • en dat ze echt werken.

Tja, daar worden we blij van.

Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.

Trusted Advisor

De Trusted AdvisorA training is voor mij een voorbeeld van hoe je training met praktijkervaring verbindt en daarmee resultaat bereikt
Stijn de Keijzer

Capgemini

Open sfeer van fouten mogen maken

Het was een prettig traject waarbij een open sfeer ontstond om in de geborgenheid van de groep te proberen (en fouten te mogen maken) en samen te zoeken naar verbetering. Dit heb ik als waardevol ervaren en komt zeker door de goede begeleiding van Karin.
David (consultant/project manager)

Royal HaskoningDHV

Lekker concreet

Dreamfactory is lekker concreet, zorgt dat er echt iets gebeurt. Ze maken bezieling tastbaar.
Manager UWV

UWV

Petje af voor mensen online betrekken

Ha JW, ik wil je nog even laten weten dat ik zeer onder de indruk ben hoe je onze groep online begeleidt. Ik maakte me echt zorgen of de training in de online versie wel effectief en leuk zou zijn. Maar het gaat heel goed!. Hoe jij met Zoom omgaat en iedereen online betrekt en laat oefenen vind ik werkelijk boven verwachting goed, petje af!
Rick van Lent, Business Manager

Andarr - onderdeel van House of Talents

Als je Dreamfactory belt, komt het goed

Gaby de Nijs, opleidingsmanager bij het Ministerie van Defensie en klant van het eerste uur. Binnen het agentschap dat de ICT van Defensie verzorgt, wilde men meer klantgericht gaan werken. Luisteren naar de klant, adviseren wat echt nodig was, én de strijd met commerciële aanbieders aangaan. Wij mochten daarbij helpen. En het compliment van Gaby is inmiddels voor ons een soort lijfspreuk geworden. Als je Dreamfactory belt, weet je dat het goed komt.
Gaby de Nijs

Ministerie van Defensie

Het kan dus wél online

Goh wat heb ik een hoop energie gekregen van onze online teamdag gisteren. Gelachen en ook echt de diepte in, nogmaals: chapeau! Super interactief en persoonlijk. Wij zijn er blij mee.
Biance Küchler – Manager van team Klant en Markt

Ipse de Bruggen

Weer zo'n salestraining, dat gaat vast niet werken...

Op de kop af een jaar geleden is Dreamfactory begonnen met een groot aantal van ons enthousiast te krijgen voor het voeren van salesgesprekken en met het aanreiken van allerlei praktische tools en technieken om klanten te verleiden met ons in zee te gaan. Mijn eerste reactie: “hmm, weer zo’n sales training, daar heb ik er al een hoop van gehad, gaat niet werken, is niet mijn ding, maar goed ik doe wel mee”. Deze ochtend heb ik van 2 verschillende organisaties in Maastricht de toezegging gekregen dat ze met ons in zee willen. Een manager kent ons al van haar vorige baan, de ander is de directeur van een bouwbedrijf die we hebben leren kennen toen we bij een corporatie werkten. Van netwerkgesprek naar koopgesprek dus. Ondanks dat ik de technieken nog lang niet allemaal beheers en ze ook nog eens regelmatig in de verkeerde volgorde toepas of soms zelfs vergeet (sorry Maarten), zie je dus dat het werkt. Mijn tip: gewoon doen, oefenen, op je bek gaan, en nog een keer doen.
Fred Verhoog

P5COM

Combinatie van veiligheid en praktische tips

De combinatie van veiligheid en praktische tips brengt echt rendement in de praktijk.
Mw Stegeman

Stichting Duinhage

Aanrader

Ik vond de training koopsignalen fantastisch leuk en ontzettend nuttig en leerzaam. Jan Willem weet een goede en veilige sfeer te creëren waarin iedereen fouten durft te maken, zodat we meteen van onze fouten konden leren en het leereffect nog groter was. Daarnaast geeft hij deze training met veel passie, dynamiek en humor. Echt een aanrader als je wil leren hoe je op een niet opdringerige manier toch in wil gaan op mogelijke nieuwe kansen/koopsignalen
Anneke Rijsemus

KPN Consulting

Het is gewoon een onderdeel van mijn werk geworden

Je hebt me een veel zwaardere brug aangereikt tussen inhoud en sales, ipv het kleine loopbruggetje dat ik had. Ik heb commercie meer aan boord getrokken; en toen vervolgens het woord commercie weg gedaan; het is gewoon onderdeel van mijn werk geworden.

Quint Wellington Redwood

We gaan geen beer meer uit de weg

Samen met Anique hebben we de ‘croco’ training doorlopen, een traject waardoor work21ers heel anders naar commercie zijn gaan kijken, ervaringen worden gedeeld, successen gevierd en het heel leuk blijkt te zijn hierin samen te ontwikkelen en groeien en onze klanten nog beter kunnen helpen.
Gonny Vink

work21

Van 5 leads naar 2 mooie opdrachten

Ik heb als gevolg van de training veel ingrediënten op sales gebied in mijn rugzak zitten die ik in de praktijk probeer in te zetten/ toe te passen. Afgelopen periode heb ik op deze manier maar liefst 5 leads “gescoord” die uitgemond zijn in 2 mooie opdrachten! Dank dat je vooral de aanwezige deelnemers de juiste aandacht hebt gegeven!
Emiel Hessing – Programmamanager Customer Excellence

Conclusion