Klanten aan het woord

Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:

  • bijzonder praktisch zijn,
  • en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
  • erg leuk om mee te maken
  • dat er veel M&M’s zijn
  • en dat ze echt werken.

Tja, daar worden we blij van.

Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.

Van 5 leads naar 2 mooie opdrachten

Ik heb als gevolg van de training veel ingrediënten op sales gebied in mijn rugzak zitten die ik in de praktijk probeer in te zetten/ toe te passen. Afgelopen periode heb ik op deze manier maar liefst 5 leads “gescoord” die uitgemond zijn in 2 mooie opdrachten! Dank dat je vooral de aanwezige deelnemers de juiste aandacht hebt gegeven!
Emiel Hessing – Programmamanager Customer Excellence

Conclusion

Ik had mijn bedenkingen

Hallo Anique, Ik wil toch even graag via deze terugkomen op de twee trainingen die ik bij je heb mogen volgen. De eerste was “Omgaan met lastige opdrachtgevers” en de tweede was “Profileren van jezelf en je team”. Ik had mijn bedenkingen. We moesten ons voor twee trainingen opgeven. Ik heb er zeker geen spijt van gehad. Ik kan met veel genoegen terugzien  op beide trainingen. Ik heb er zeker wat aan gehad. Zowel voor mijn werk binnen de SVB als binnen mijn eigen bedrijf. Bij de eerste training kan ik mij goed herinneren hoe je, bij de eerste dag, het programma los liet en inging op wat er in de groep leefde. De tweede dag heb ik ook als zeer positief ervaren. Was een gevoel van een veilige omgeving. Dat heeft met jou te maken, maar ook met de samenstelling van de collega’s van die morgen. De tweede training heb ik zeer goed en prettig ervaren. Dit had zeker te maken met de kleine samenstelling. Goede oefeningen, goede feedback en zoals gisteren een zeer goed discussie. Ik wilde je deze feedback zeker niet onthouden. Met vriendelijke groet en tot ziens. Willem Wallet 
Willem Wallet

SVB

Praktisch en bruikbaar

Ik moet zeggen dat er een aantal praktische en zeer bruikbare tips zijn uitgekomen. Het open zijn tegen je opdrachtgever en zaken in een vroeg stadium naar voren brengen hebben al het eerste meerwerk opgeleverd.
Tim Dielhoff, Adviseur

Oranjewoud

Het gaat heel goed

Dag Anique, het gaat heel goed, zelfs met het feedback geven. Het klinkt mogelijk wel raar uit de mond van iemand die bijna 52 is, maar…. Gewoon heel veel oefenen.
Hillary Rozenblad

SVB

De meest zinvolle en beklijvende training

Wij, als 7 koppig HPE-Team, zijn in een 18 maanden trainingstraject met Jan Willem van Dreamfactory ‘gedoken’, kopje onder gegaan? Echt niet, we kwamen telkens weer boven ???? Ik moet Jan Willem een compliment maken, in 34 jaar dienstverband moet ik absoluut stellen dat dit, -van de vele trainingen die ik in deze periode heb gevolgd-, de meest zinvolle en beklijvende (ja, zoek die maar eens op!) training is die ik heb gevolgd. De diverse sessies hebben er uiteindelijk voor gezorgd dat we met zijn zevenen anders zijn gaan denken over hoe wij onze klanten op een veel betere manier van dienst kunnen zijn. Ik heb geen van mijn collega’s kunnen ‘ betrappen’ op een negatieve instelling tav deze training, jammer dat ie (bijna ?…) af is !
Arjen Hager

HPE

Aanrader

Ik vond de training koopsignalen fantastisch leuk en ontzettend nuttig en leerzaam. Jan Willem weet een goede en veilige sfeer te creëren waarin iedereen fouten durft te maken, zodat we meteen van onze fouten konden leren en het leereffect nog groter was. Daarnaast geeft hij deze training met veel passie, dynamiek en humor. Echt een aanrader als je wil leren hoe je op een niet opdringerige manier toch in wil gaan op mogelijke nieuwe kansen/koopsignalen
Anneke Rijsemus

KPN Consulting

Het is gewoon een onderdeel van mijn werk geworden

Je hebt me een veel zwaardere brug aangereikt tussen inhoud en sales, ipv het kleine loopbruggetje dat ik had. Ik heb commercie meer aan boord getrokken; en toen vervolgens het woord commercie weg gedaan; het is gewoon onderdeel van mijn werk geworden.

Quint Wellington Redwood

Petje af voor mensen online betrekken

Ha JW, ik wil je nog even laten weten dat ik zeer onder de indruk ben hoe je onze groep online begeleidt. Ik maakte me echt zorgen of de training in de online versie wel effectief en leuk zou zijn. Maar het gaat heel goed!. Hoe jij met Zoom omgaat en iedereen online betrekt en laat oefenen vind ik werkelijk boven verwachting goed, petje af!
Rick van Lent, Business Manager

Andarr - onderdeel van House of Talents

Online is leuk

Hi Anique, Erg leuke online-training! Leuke opdrachten, heeft ons zeker aan het denken gezet. Ook de breakouts (en de korte wandeling al helemaal) gingen goed. Ik zie uit naar de volgende training, bedankt! Groeten, Jara
Jara Kloos

Synechron

Pegels meer dan waard

De training heeft veel effect en de resultaten zijn duidelijk zichtbaar. “Pegels meer dan waard”. 

SMT software

Lekker praktisch

Lekker praktisch, en zeer toepasbaar resultaat.
Shira Bijlsma, HR consultant

Gemeente Hilversum

Open sfeer van fouten mogen maken

Het was een prettig traject waarbij een open sfeer ontstond om in de geborgenheid van de groep te proberen (en fouten te mogen maken) en samen te zoeken naar verbetering. Dit heb ik als waardevol ervaren en komt zeker door de goede begeleiding van Karin.
David (consultant/project manager)

Royal HaskoningDHV