Klanten aan het woord
Vaak horen we van deelnemers dat onze trajecten en workshops:
- bijzonder praktisch zijn,
- en tegelijk niet plat of glad, dat “we practice what we preach”.
- erg leuk om mee te maken
- dat er veel M&M’s zijn
- en dat ze echt werken.
Tja, daar worden we blij van.
Hier een aantal quotes van deelnemers en opdrachtgevers waar we trots op zijn.
commerciële waakvlam staat bij iedereen aan
Karin van Zalinge van Dreamfactory heeft ons geholpen door een combinatie van training, begeleiding en inrichting van het commercieel overleg. Het traject heeft gebracht wat we er van gehoopt hadden: het resultaat is dat de commerciële waakvlam bij iedereen aan staat, we spreken een gezamenlijke taal en er is meer leven in de brouwerij. Dankzij de consultants zitten we meer aan tafel en blijven we in contact met (oud-)opdrachtgevers.
Jan Bekkering, directeur
Het Energiebureau
Al veel trainers gehad, maar...
Anique, heel veel dank voor alles. Ik heb in mijn carrière al heel wat trainers en begeleiders langs zien komen maar moet jou oprecht een compliment maken voor de manier waarop je de dag hebt georganiseerd en uitgevoerd. Ik vind je een geweldige professional en natuurlijk een geweldig mens. Echt iedereen krijgt positieve energie van jou.
Chris Bergholz
Nuffic
Leuk onderdeel van mijn werk...
Sinds het traject heb ik gemerkt dat acquisitie eigenlijk gewoon een leuk onderdeel is van mijn werk. Ik keek er vroeger nogal tegenop, maar door de begeleiding en lekker nuchtere trainingsaanpak van Karin, merk ik nu dat ik het eigenlijk wel gewoon en leuk vind. Dat had ik een half jaar geleden niet gedacht
Merian Koekkoek, consultant
Het Energiebureau
Combinatie van veiligheid en praktische tips
De combinatie van veiligheid en praktische tips brengt echt rendement in de praktijk.
Mw Stegeman
Stichting Duinhage
Mooie opdracht
Beste Jan Willem, Hoe gaat het met de verkoop van je nieuwste boek? Ik wilde even een leuk feitje met je delen. De “belronde” van de adva trainingen heeft (na een aantal maanden) voor een mooi resultaat gezorgd… Naar aanleiding van een van mijn telefoontjes met een van mijn oud opdrachtgevers hebben we binnen mijn afdeling een mooie opdracht gescored (150k!!)
Jan-Paul Ouwerkerk
KPN Consulting
Het kan dus wél online
Goh wat heb ik een hoop energie gekregen van onze online teamdag gisteren. Gelachen en ook echt de diepte in, nogmaals: chapeau! Super interactief en persoonlijk. Wij zijn er blij mee.
Biance Küchler – Manager van team Klant en Markt
Ipse de Bruggen
Pegels meer dan waard
De training heeft veel effect en de resultaten zijn duidelijk zichtbaar. “Pegels meer dan waard”.
SMT software
Het is gewoon een onderdeel van mijn werk geworden
Je hebt me een veel zwaardere brug aangereikt tussen inhoud en sales, ipv het kleine loopbruggetje dat ik had. Ik heb commercie meer aan boord getrokken; en toen vervolgens het woord commercie weg gedaan; het is gewoon onderdeel van mijn werk geworden.
Quint Wellington Redwood
Weer zo'n salestraining, dat gaat vast niet werken...
Op de kop af een jaar geleden is Dreamfactory begonnen met een groot aantal van ons enthousiast te krijgen voor het voeren van salesgesprekken en met het aanreiken van allerlei praktische tools en technieken om klanten te verleiden met ons in zee te gaan. Mijn eerste reactie: “hmm, weer zo’n sales training, daar heb ik er al een hoop van gehad, gaat niet werken, is niet mijn ding, maar goed ik doe wel mee”. Deze ochtend heb ik van 2 verschillende organisaties in Maastricht de toezegging gekregen dat ze met ons in zee willen. Een manager kent ons al van haar vorige baan, de ander is de directeur van een bouwbedrijf die we hebben leren kennen toen we bij een corporatie werkten. Van netwerkgesprek naar koopgesprek dus. Ondanks dat ik de technieken nog lang niet allemaal beheers en ze ook nog eens regelmatig in de verkeerde volgorde toepas of soms zelfs vergeet (sorry Maarten), zie je dus dat het werkt. Mijn tip: gewoon doen, oefenen, op je bek gaan, en nog een keer doen.
Fred Verhoog
P5COM
Ik was zeer sceptisch
Ik was zeer sceptisch over netwerkgesprekken. Verkopen vind ik een vies woord. Verkopers vind ik van die lastige mensen die alleen maar voor eigen gewin dingen doen. Maar op deze manier met mensen spreken, netwerken en mooie dingen samen doen geeft energie en is voor mij wel een eye-opener. Eigenlijk weet je het wel. Het is alleen zo dat je het in de waan van de dag niet doet.
Edwin van Putten
Bostec (onderdeel van Axians)
twee mooie klussen
Hoi Jan Willem, Via deze weg wil ik je heel erg bedanken voor de inspirerende sessies en nuttige technieken die je mij hebt aangeleerd. Naast dat ik er zelf veel aan heb gehad heeft het voor RHDHV ook twee mooie klussen opgeleverd. Vriendelijke groet, Bart-Jan Vreman, Royal HaskoningDHV
Bart-Jan Vreman
Royal HaskoningDHV
Meer waarde
De trainingen van Dreamfactory sluiten perfect aan bij onze ambitie om top‑tier professionals te ontwikkelen. Net als bij ons in het Conclusion ecosysteem zit hun kracht in executie en focus op ‘doen’: praktisch, leerzaam en direct toepasbaar. Mijn collega’s stappen met meer plezier en vertrouwen in de rol van trusted advisor en leveren meer waarde dan alleen het uitvoeren van hun opdracht
Marieke Avezaat